Kiedy w 2012 roku zakładałam firmę i zaczynałam przygodę z naturalnym produktami nigdy nie przypuszczałam, że będę produkować kosmetyki i że będzie to sprawiało mi tak ogromną radość. Zaczęło się przecież ,,niewinnie” od konfekcji surowców naturalnych, imporcie produktów kosmetycznych. Czując jednak ciągle niedosyt wobec tworzącej się oferty e-Fiore, miałam wrażenie, że mogę dać moim klientom coś więcej, wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom, stworzyć coś wyjątkowego, sprostać wymaganiom świadomych konsumentów, chcących zupełnie naturalnej pielęgnacji…
W dobie wszechobecnej industrializacji i coraz większej ilości alergii skórnych, prawdziwe kosmetyki naturalne mają pomóc nam w przywróceniu utraconej równowagi, ukoić nasze zmysły i ciało oraz dodać energii i odporności na kolejne dni i lata. Tylko dzięki specjalnie wyselekcjonowanym naturalnym składnikom, wiedzy i doświadczeniu moich współpracowników, ale też ogromnej pokorze dla Matki Natury, udało się stworzyć markę e-FIORE, której owoce z wielką radością i nadzieją oddaję w Państwa ręce!
Obecnie nasz zespół tworzy kilkadziesiąt naturalnych produktów do pielęgnacji wrażliwej i wymagającej skóry. Stawiamy na wysoką jakość surowców i proste, czytelne składy. Oddajemy w Państwa ręce nasze kosmetyki, które sami codziennie testujemy na własnej skórze, bo wiemy, że naturalna pielęgnacja jest najlepsza.
Nasze produkty odpowiadają na potrzeby skóry bardzo wrażliwej, skłonnej do zmarszczek, podrażnionej, która nie może stosować popularnych kosmetyków drogeryjnych. Znajdziecie w nich dobroczynne masło Shea, olejek kokosowy, olej z opuncji, i inne cenne ekstrakty roślinne i składniki aktywne takie jak kwas hialuronowy, koenzym Q10, witaminy, minerały, itp.
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą
Zawsze służę radą i pomocą w doborze właściwej pielęgnacji
.

Czekam na Państwa opinie…

Katarzyna Raźniak
właściciel marki e-FIORE